четврток, 9. април 2020. Вести денес: 176
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Вака изгледа Јелена Карлеуша кога не носи перика (ФОТО)

Вака изгледа Јелена Карлеуша кога не носи перика (ФОТО)

Познато е дека популарната пејачка Јелена Карлеуша по смртта на саканата мајка Дивна, која минатата година во март ја загуби битката со канцерот на дојка, ја потстрижи косата и оттогаш носи перики на јавните појавувања и настапи.

Вистинска реткост е да се види со природната должина на косата, па токму затоа нејзиното појавување на едно од снимањата на емисиите „Гранд ѕвезди“ им го привлече вниманието на медиумите.

Имено, популарната пејачка се појави со кратка коса, носејќи капче.

 

View this post on Instagram

 

I didn’t come to play🏹

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус