сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 78
home Познати

Вака изгледа идната свекрва на Станија Добројевиќ

Вака изгледа идната свекрва на Станија Добројевиќ

Владимир Томовиќ планира да отпатува преку океанот за да ја види својата девојка Станија Добројевиќ. Тој исто така планира да купи и свршувачки прстен за да официјално побара за сопруга.

Ако Станија каже „да“, мајката на Владимир ќе биде свекрва на старлетата, а според изворите на некогашните задругари тоа ќе биде наскоро.

Вака изгледа идната свекрва на Станија.

Вистина.мк