вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 159
home Познати

Вака изгледа една убава, несовршена жена без Фотошоп: Бремената Ешли позира како што ретко која друга би си дозволила (ФОТО)

Вака изгледа една убава, несовршена жена без Фотошоп: Бремената Ешли позира како што ретко која друга би си дозволила (ФОТО)

Ешли Грем во средата на Инстаграм откри дека е бремена, а вчера сподели голи селфи фотографии.

Таа е биг-сајз модел и таа никогаш не се срамела од своите облини, а сега покажа и дел од градите, рацете, половината, стомакот, задникот и колковите, а притоа воопшто не ги сокри своите стрии, туку целта и беше да ги нагласи несовршеностите.

-Исто, но малку различно, напиша Грем покрај фотографијата која сите фанови ја дочекаа со воодушевување бидејќи не беше фотошопирана.

 

View this post on Instagram

 

Can’t wait to meet you?

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

 

View this post on Instagram

 

Naps are a new non-negotiable @lebarthelemy

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

 

View this post on Instagram

 

same same but a little different

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Qatar 2022