среда, 14. септември 2022. Вести денес: 2
home Познати

ВАКА ГИ БОДРИ СВОИТЕ МИЛЕНИЦИ: Најжешката хрватска навивачка провоцира во коцкести бикини, а од погледот од задгрб ќе занемите!

ВАКА ГИ БОДРИ СВОИТЕ МИЛЕНИЦИ: Најжешката хрватска навивачка провоцира во коцкести бикини, а од погледот од задгрб ќе занемите!

Хрватската репрезентација не стартуваше најдобро на во ЕП, бидејќи го загуби првиот натпревар против селекцијата на Англија.

Но, Хрватите се уште се во игра и својата шанса за понатамошен пласман ќе ја брат против Шкотска и Чешка во групата Д.

Како и обично, цела Хрватска е обединета и навиваат за своите миленици.

Меѓу нив е и Ивана Ивана Кнол, девојката која што стана популарна поради својот провокативен стаилинг на Светското првенство во Русија.

Овој пат таа не беше на трибините, но своите пулени ги бодреше по пат на социјалните мрежи, посебно со провокативни фотографии и специјално дизајнирани бикини.

Во продолжение можете да погледнете како ова атрактивна Хрватка ги бодри своите миленици:

Коронавирус