четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ужива во својот луксуз- Брена ненамерно откри што поседува во нејзиниот двор, а фановите со препорака за употреба (ФОТО)

Ужива во својот луксуз- Брена ненамерно откри што поседува во нејзиниот двор, а фановите со препорака за употреба (ФОТО)

Познатата пејачка Лепа Брена овие пролетни денови ужива во својот луксузен дом во Белград, па одлучи истото уживање да го сподели со фановите.

Според фотографиите се гледа дека пејачката слободното време во дворот го искористила за медитирање, сончање и уживала во друштво на својот син Виктор со кого зборувале за здравата исхрана.

-Конечно повторно е сончево и навистина уживам во денешниот ден. Опуштена сум и ги полнам батериите за сите работни ангажмани кои ме очекуваат, напиша балканската ѕвезда.

Фановите сепак највеќе и завидуваат на пејачката поради одличниот стил за уредување и базен кој го поседува во дворот, а и препорачаа што почесто да го користи.

Најнови вести

Коронавирус