петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Ужива во читањето: Ирина Шајк без грам шминка и опуштена во кревет! (ФОТО)

Ужива во читањето: Ирина Шајк без грам шминка и опуштена во кревет! (ФОТО)

Манекенката Ирина Шајк времето во изолација поради коронавирусот го поминува во својот дом, а за себе си пронашла корисна занимација.

Имено, убавата манекенка ја чита книгата „Путин“, односно биографијата на рускиот претседател Владимир Путин.

Таа се фотографираше во опуштено издание во својот кревет, вез грам шминка, додека во рацете ја држи биографијата на рускиот претседател.

Според фотографијата на која што е широко насмеана се чини дека сексапилната убавица ужива во читањето.

 

View this post on Instagram

 

Staying home in my @suspiciousantwerp ??#suspiciousantwerppartner

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Најнови вести

Коронавирус