понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 28
home Познати

Ужива во бременоста: Пипа Мидлтон на плажа во Италија го покажа стомачето (ФОТО)

Ужива во бременоста: Пипа Мидлтон на плажа во Италија го покажа стомачето (ФОТО)

Пипа Мидлтон има лесна бременост која не ја спречува да се одмора во Италија со нејзиниот сопруг Џејмс Метјуз.

Папараците ја сликаа сестрата на Кејт со заоблениот стомак во костим за капење.

-Пипа опуштена на плажа, плива во морето и покрај својата тежина, изгледа одлично, пишуваат медиумите.

Веста дека Мидлтон е бремена се појави во април, а во јуни официјално беше потврдена.