петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 142
home Познати

Ужива со „црнка“: Дарко Лазиќ во прегратка на српска пејачка (ФОТО)

Ужива со „црнка“: Дарко Лазиќ во прегратка на српска пејачка (ФОТО)

Откако се појави приказната дека Ана Севиќ и Дарко Лазиќ ставиле точка на бракот се поголем е интересот на медиумите и јавноста за секој чекор на доскорешните партнери.

Пејачот Дарко се повеќе време минува во кафеани. Некогаш настапува, а некогаш тагата ја лечи со алкохол со пријателите. Токму тие ги споделуваат на социјалните мрежи фотографиите со него.

Во негово друштво се најде и една „црнка“. Се фотографирала со Дарко, прегрнувајќи го. Се чини дека Дарко уживал во дрштвото на оваа девојка, која исто така е пејачка во Србија.

Најнови вести

Коронавирус