понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ужасни сцени: Телохранителот на Џеј Ло прегази фоторепортер, а фановите се згрозија од нехуманата реакција на пејачката (ФОТО)

Ужасни сцени: Телохранителот на Џеј Ло прегази фоторепортер, а фановите се згрозија од нехуманата реакција на пејачката (ФОТО)

Телохранителот на пејачката Џенифер Лопез возејќи ја славната пејачка со автомобил џип прегази фотограф кој професионално си ги извршувал своите работни обврски.

Славната пејачка заедно со сопругот за време на една вечера во западен Холивуд била следена од папарацо кое се обидувало да ја фотографира Џеј Ло со свршеникот додека биле во автомобилот.

Но се тргнало наопаку откако обезбедувањето кое управувало со возилото удрило во човекот, а целата ситуација е фотографирана од неговите колеги.

Светот се згрози од реакцијата на пејачката која не ни излегла да види како е прегазениот фотограф, погледнете.