петок, 29. јули 2022. Вести денес: 146
home Познати

УЖАСНА СУДБИНА: Гром го уби сопругот на познатата актерка, еве ги тажните детали кои кога ги прочита светот започна да рони солзи (ФОТО)

УЖАСНА СУДБИНА: Гром го уби сопругот на познатата актерка, еве ги тажните детали кои кога ги прочита светот започна да рони солзи (ФОТО)

Сопругот на ѕвездата од филмот „One Tree Hill“, Бевин Принц, Вилијам Френд (33) почина откако во неделата на 3 јули го удрило гром.

Како наведуваат локалните медиуми, Вилијам е пронајден мртов во чамец после големото невреме.

Веднаш откако е пронајдено телото пристигнала и итната помош кога анимирала дваесетина минути, но безуспешно.

Парот судбоносното „ДА“ го кажа во 2016 година по што се преселиле поблиску до семејствата во Вригшвил Бич.

Поранешната актерка инаку сега е фитнес тренер, а теретана заедно со нејзиниот сопруг отворија во 2019 година.

Коронавирус