понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 281
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Уште ваква ја немавме видено: Карлеуша дојде во бикини на снимањето на „Гранд“, а на нозете имаше нешто чудно

Уште ваква ја немавме видено: Карлеуша дојде во бикини на снимањето на „Гранд“, а на нозете имаше нешто чудно

По скоро три месеци пауза, вчера во Белград продолжи снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“.

Најголемо внимание повторно привлече Јелена Карлеуша која дојде облечена во фармерки со чудни пердуви, а горе само бикини.

„Изгледа ја заборавила кошулата во брзање“, „Жено, уште не ги отворија плажите“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

Парламентарни избори 2020