среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 48
home Познати

Уште една пејачка се подготвува да биде снаа на Брена: Да, би се омажила за Стефан

Уште една пејачка се подготвува да биде снаа на Брена: Да, би се омажила за Стефан

Српската пејачка Катарина Живковиќ не се двоумела јавно да изјави дека би сакала и та да стане член на семејството Живојиновиќ.

И тоа никако поинаку, туку да се омажи со синот на Лепа Брена, Стефан.

-Можеби мажењето со Стефан би ми била карта за успех. Еве како Прија (Александра Преијовиќ) со мажењето за Филип стана уште попопуларна, изјавила Катарина.

Имено, пејачката со години се дружи во синот на Брена, а и претходно во една прилика изјавила дека би сакала да се омажи за Стефан.

За потсетување, пејачката Александра Пријовиќ се омажи на 21 јуни за Филип Живојиновиќ со кого сега го очекува првото дете.

Коронавирус