среда, 22. март 2023. Вести денес: 55
home Познати

Усеин Болт ужива во пензионерските денови: Бурен ноќен живот со жешки девојки (ФОТО)

Тој води релаксиран живот преку ден, во придружба на славни личности, жешки девојки но навечер и бурен ноќен живот.
Усеин Болт ужива во пензионерските денови: Бурен ноќен живот со жешки девојки (ФОТО)

Екс атлетичарот Усеин Болт  после успешната кариера ужива во своите „пензионерски“ денови.

Тој води релаксиран живот преку ден, во придружба на славни личности, жешки девојки но навечер и бурен ноќен живот.

My Poker Face

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Покрај ова тој си ја пробува среќата и во „коцката“.

The Beautiful @kellyrowland

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Catch me tonight on @latelateshow @j_corden ??????

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

Mood

A post shared by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

loading...