вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Урнебесно, во свој стил: Игор Џамбазов се огласи по скандалот со голите фотографии на Карлеуша (ВИДЕО)

Урнебесно, во свој стил: Игор Џамбазов се огласи по скандалот со голите фотографии на Карлеуша (ВИДЕО)

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш.

И во Македонија се зборува за скандалот, па нашиот најголем шоумен реши да се пошегува и на социјалната мрежа Инстаграм објави видео на кое ги коментира фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Коронавирус