вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 83
home Познати

УРНЕБЕСНО ВИДЕО НА ВИЛ СМИТ: Теретана после карантин, а како се вежбаше???

УРНЕБЕСНО ВИДЕО НА ВИЛ СМИТ: Теретана после карантин, а како се вежбаше???

Популарниот холивудски актер Вил Смит мака мачи со вишокот килограми кои ги добил во карантинските делови.

За својата борба за слабеење Вил редовно информира на социјалните мрежи, а овој пат објави забавно видео во кое се обидува да се присети како се користат справите во теретана.

Актерот се пошегува на своја сметка, а ова видео со сигурност насмеа многумина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

Најнови вести

Коронавирус