четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 133
home Познати

„Ураганката“ ги запали социјалните мрежи: Популарната српска пејачка со своето провокативно издание ја полуде машката популација (ФОТО)

„Ураганката“ ги запали социјалните мрежи: Популарната српска пејачка со своето провокативно издание ја полуде машката популација (ФОТО)

Популарната српска пејачка Ивана Николиќ од групата „Хјурикејн“ со своите фотографи и нејзин изглед многумина остави без зборови.

Ивана важи за една од најзгодните пејачки на српската естрада, а со своите фотографии во минијатурно бикини ги запали социјалните мрежи.

Таа на социјалните мрежи е доста активна и цело време споделува нејзини фотографии, а на истите може да се види дека изгледа одлично.

Пејачката добива многу позитивни коментари на сметка на својот изглед, а од провокативните фотографии се воодушевија сите и никој не останал рамнодушен на нејзиниот физички изглед.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија