недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 69
home Познати

Учесникот во „Ѕвездите на гранд“ се тресе поради овој коментар- водителката која навреди кандидатка поради дебелината, направи нов гаф

Учесникот во „Ѕвездите на гранд“ се тресе поради овој коментар- водителката која навреди кандидатка поради дебелината, направи нов гаф

Откако направи невиден гаф на сцената овој пат убава водителка на „Ѕвездите на гранд“ повторно е во центарот на вниманието откако направи нешто што никогаш порано не го направила.

Имено откако пред некој ден јавноста остана во неверување откако ги слушна нејзините навредливи зборови за една кандидатка која имаше покачени килограми, овој пат таа се впушти во делење мислења на кандидатите кои пеат на сцената.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

-Ти штом почна со втората песна визуелно го загуби тлото под нозете. Ние одамна ова го немаме видено, му порача Сања Кужет на кандидатот.

Таа не застана тука па додаде дека сето тоа го направило неговата трема која ја имал на сцената.

По критиката од жирито повторно водителката не му остана должна на кандидатот па му рече дека тој целото тоа време се тресел, неверојатно!, додаде таа.

 

View this post on Instagram

 

Jedna spontana i mutna…za promenu ? #work #lovemyjob #zvezdegranda#dress

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Инаку ова е втор гаф на водителката откако претходно мислеше дека се исклучени камерите па ја навреди кандидатката која имаше вишок на килограми.

Најнови вести