четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 50
home Познати

Учесничката во „Парови“ како Шерон Стоун: Додека се скубеше, ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето, а не носеше гаќички (ФОТО)

Учесничката во „Парови“ како Шерон Стоун: Додека се скубеше, ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето, а не носеше гаќички (ФОТО)

Вчера, 9 септември 2020 г. во попладневните часови, учесничките на „Парови“ се подготвуваа за забава во дворот на луксузна вила, избираа тоалети и и си ги средуваа лицата и фризурите.

Илијана Вагиќ излезе влажна од бањата и набрзина облече мини фустанче на себе. Преку влажната коса, стави крпа на главата, па седна да ги скубе веѓите.Таа толку се фокусираше на разубавувањето, што заборави како седи, па се опушти повеќе од потребното и фустанот и се  крена. Илијана дури и не забележа дека во тие моменти камерите снимаа како и „блесна“ голото меѓуножје!


Мажите не можеа да не забележат дека под најлонскитехулахопки, очигледно, таа воопшто не носеше гаќички.

Секако, ваквите кадри секогаш потсетуваат на легендарната сцена од филмот „Ниски страсти“, па можеме да кажеме дека Шерон Стоун доби уште една достојна наследничка во ликот на Илијана Вагиќ!

повеќе фотографии на vistina.com.mk

Најнови вести

Локални избори 2021