сабота, 17. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

Учесничката во „Ѕвездите на гранд“ ослабе 60 килограми за неколку месеци- по овој метод полуди светот, таа е непрепознатлива (ФОТО)

Учесничката во „Ѕвездите на гранд“ ослабе 60 килограми за неколку месеци-  по овој метод полуди светот, таа е непрепознатлива (ФОТО)

Учесничката во музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ која речиси нема никој кој не ја памети, не само поради пеењето, туку и поради телесната тежина, ослабе до непрепознатливост.

Пејачката Кристина Тодоровиќ драстично ослабе откако направи операција за стеснување на желудникот.

Таа важи за фаворит во шоуто, а кога заминала на операција имала 142 килограми, за девет месеци има неверојатни 60 килограми.

Таа за српските медиуми вели дека планира уште да ослабе, а вишокот на кожа откри дека ќе го отстрани со помош на директорот на Гранд Саша Поповиќ кој ќе ја покрие целата сума за операцијата.

Таа инаку се натпреваруваше и во „Ѕвездите на Пинк“ , а по втор пат во „Ѕвездите на гранд“.

Најнови вести

Коронавирус