петок, 25. септември 2020. Вести денес: 86
home Познати

Учесничката од познатото реално шоу доживеала сообраќајна несреќа

Учесничката од познатото реално шоу доживеала сообраќајна несреќа

Поранешната учесничка во познатото реално шоу „Задруга“, Сања Станковиќ денес доживеала сообраќајна несреќа. Екипи на Брза помош веднаш излегле на лице место.

Според јавувањето на српските медиуми, таа се враќала кон својот дом кога наишла на сообраќаен метеж и иако се обидела да го избегне судирот не успеала.

-Жива сум, фала Богу. Не знам што се случи, цела се тресам. Дојдов дома од Итна помош, се напив седатив да се смирам. Со мене се моите најблиски, изјавила Сања за Ало.рс по немилиот настан.

Коронавирус