понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 72
home Познати

Учесничка во „Ѕвездите на гранд“ во солзи: Доаѓав тука во осмиот месец од бременоста и го доев детето, не го заслужив ова (ВИДЕО)

Учесничка во „Ѕвездите на гранд“ во солзи: Доаѓав тука во осмиот месец од бременоста и го доев детето, не го заслужив ова (ВИДЕО)

Вистинско шоу се случуваше во последната емисија „Ѕвездите на гранд“ откако две натпреварувачки во исто време го напуштија шоуто.

Една од нив беше и Душица од тимот на Ана Бекута која не можеше да ги додржи емоциите.

-Беше убаво да ве гледам вас, но пеење не слушнав, рече Снежана Ѓуричиќ.

По ова натпреварувачката изјави дека оваа сезона таа се трудела многу, доаѓала во осмиот месец од бременоста, доаѓала додека доела и смета дека не требало да добие само два гласа.

Сето ова таа го кажа низ солзи, по што и Саша Поповиќ рече дека не заслужиле само по два гласа кандидатките.

Овој дел можете да го погледнете од 57-та минута.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија