четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 109
home Познати

Убиваат сè во тебе, па се чудат каков ѕвер си станал: Цеца за прв пат во јавноста упати необични пораки (ФОТО)

Убиваат сè во тебе, па се чудат каков ѕвер си станал: Цеца за прв пат во јавноста упати необични пораки (ФОТО)

Балканската фолк дива Светлана Ражнатовиќ Цеца во последно време многу е активна на социјалните мрежи, а нај веќе го користи Инстаграм.

Таа освен фотографии од своите настапи, често објавува и фотографии со семејството, но со последните објави на нејзиниот профил ги изненади и вознемири фановите.

Станува збор за цитати кои ги загрижија нејзините следбеници на Инстаграм:

-Убиваат се во тебе, па се чудат каков ѕвер си станал.

-Се што сакаш има цена, само е прашање дали се плаќа со пари, нерви или срце, се само дел од цитатите на балканската пејачка.