вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Убаво деколте и секси шлиц: Актерката има 61 година и уште е преубава

Убаво деколте и секси шлиц: Актерката има 61 година и уште е преубава

Холивудската актерка сите ја паметат по улогите во филмовите „Зелена карта” и „Четири венчавки и погреб”, а сега се појавува во нов трилер „Подготвен или не”.

На премиерата на новиот филм на Мат Бетинели-Олпин и на Тајлер Гилет во Лос Анџелес вчеравечер, Енди ги воодушеви сите со својот беспрекорен изглед.

Таа е позната по ставот да не користи ботокс и други помагала за подмладување, туку ја прифаќа староста како дел од животот.

Инаку, Енди е мајка на три возрасни деца и заштитно лице на козметичката компанија Л’Ореал од Париз.

-Убавината не познава временски граници. Стареењето е патување, но без повратен билет. Не се срамам од своите години, се обидувам да бидам позитивна во секоја животна фаза и да уживам во секој момент, изјави Мек Дауел.

Најнови вести

Коронавирус