недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 0
home Познати

Убавиот ангел на Викторија Сикрет позира без облека и соопшти прекрасна вест (ФОТО)

Убавиот ангел на Викторија Сикрет позира без облека и соопшти прекрасна вест (ФОТО)

Убавата Елса Хоск е бремена.

Ангелот на Викторија Сикрет го очекува своето прво дете со момчето Том Дејли, а среќната вест ја објави на Инстаграм заедно со серија зачудувачки црно-бели фотографии од бременоста.

„Веќе некое време го чував тајно овој ангел во стомакот“, напиша таа, додавајќи дека е возбудена и среќна затоа што „го започнува следното поглавје со човекот од нејзините соништа“.

Елса позира целосно гола, а фановите секако се поделија со ставовите. Едни се воодушевени, други велат дека трудница не треба вака да позира.

Коронавирус