вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Убавината им е во гените: Ќерката на Снежана Ѓуришиќ никогаш не се појавила во јавноста, а е поубава од својата мајка (ФОТО)

Убавината им е во гените: Ќерката на Снежана Ѓуришиќ никогаш не се појавила во јавноста, а е поубава од својата мајка (ФОТО)

Ќерката на познатата пејачка Снежана Ѓуришиќ долги години живее во Америка со своите деца, нејзината мајка често говори како и недостасуваат внуците.

Иако ретко може да се забележат заедно во јавноста, пејачката неодамна на својот Инстаграм профил објави заедничка фотографија.

Според фотографијата може да се забележи дека нејзината ќерка ја наследила убавината од пејачката, погледнете.

Коронавирус