вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 131
home Познати

Убавицата со балкански корени издоминира во рингот, но и на Инстаграм: Со новата ‘безобразна’ снимка покажа со што располага

Убавицата со балкански корени издоминира во рингот, но и на Инстаграм: Со новата ‘безобразна’ снимка покажа со што располага

Ако го следите светот на MMA борбите, тогаш знаете дека една дама со балкански корени доминирала во рингот, не само поради талентот и силата, туку и поради убавината.

Велат дека е најубава жена во овој спорт, а станува збор за Рејчел Остовиќ.

Оваа црнка е Инстаграм ѕвезда, а тоа и не е толку чудно со оглед на тоа дека редовно и без срам објавува прилично провокативни фотографии.

Речиси 700.000 корисници ја следат Рејчел на оваа социјална мрежа, а таа со задоволство им ги покажува атрибутите со кои располага – заоблен задник и огромни гради.

29-годишната убавица, која инаку е од Хаваи, неодамна споделила прилично безобразна снимка во тесен, припиен спортски комплен со розова боја во кој танцува, но во прв план е нејзината голема позадина.

Инаку, Рејчел во 2018-та година беше во центарот на скандалите кога тогашниот сопруг Арнолд Бердон брутално ја претепал и излезе снимка на која се гледа како таа го преколнува да не ја убие. Со него ја има ќеркичката Руби Роуз.

Локални избори 2021