четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 175
home Познати

Убавицата и заводникот чекаат бебе: Неџла го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Убавицата и заводникот чекаат бебе: Неџла го покажа трудничкото стомаче (ФОТО)

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит за кратко време ќе станат родители. Популарните турски актери беа фотографирани додека се упатуваа на стендап шоуто на Џем Јилмаз во Истанбул.

Убавата филмска ѕвезда, која е позната по улогата на Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“, го истакна трудничкото стомаче во црн фустан, кој го надополни со кожна јакна и кратки чизмички.

Бурак глуми во повеќе серии, меѓу кои „Величествениот“ и „Карасевда“.

Фахрие и Бурак, кои се венчаа во јуни 2017 година, очекуваат синче кое ќе го добие името Каран.

Коронавирус