вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 52
home Познати

Убавицата и ѕверот: „Моника е најпосакуваната жена, а момчето личи на скитник“ (ФОТО)

Убавицата и ѕверот: „Моника е најпосакуваната жена, а момчето личи на скитник“ (ФОТО)

Врската на Моника Белучи и Николас Лефевре станува сè посилна.

54-годишната актерка и 36-годишниот артист беа фотографирани за време на лежерна прошетка во Париз.

Парот си разменуваше нежности и бакнежи додека уживаше во Градот на светлината и љубовта.

Светот дозна за љубовта на Белучи и Лефевре во декември минатата година преку папараци фотографии.

Моника е една од најубавите жени во светот, па за ова момче излегоа бројни негативни коментари, дел од нив дури и навредливи. Пишуваат луѓето дека изгледа како скитник.

Коронавирус