вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 40
home Познати

Убавицата и ѕверот: Џеј Ло во прегратките на овој кошаркар, фотографија која го насмеа светот

Убавицата и ѕверот: Џеј Ло во прегратките на овој кошаркар, фотографија која го насмеа светот

По комичните фотки на Викторија Бекам со Шејкил О’Нил, сега на ред дојде Џенифер Лопез. Таа се фотографирала со кошаркарот на Лос Анџелес Клиперси, Боби Марјановиќ кој е висок два метра и 21 сантиметар.

Поради лошата сезона на Клиперси, за кошаркарот одморот почнал порано па со сопругата Милица бил на концертот на Џенифер Лопез во Лос Анџелес.

Оваа фотографија осамна низ светските медиуми. Ги нарекуваат убавицата и ѕверот, а Џеј Ло  е точно 55. сантиметри пониска од Марјановиќ.

Tobias made me do it,but I’m feelin’ so good ??

A post shared by Boban Marjanovic (@bobimarjanovic13) on