понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Убавицата едвај дише и не можела да ги отвори очите: По пластичните операции преживеала хорор во голема агонија (ВИДЕО)

Убавицата едвај дише и не можела да ги отвори очите: По пластичните операции преживеала хорор во голема агонија (ВИДЕО)

Шокантните фотографии на Кејти Прајс се појавија во јавноста, а на нив можеме да видиме како изгледа таа по последните операции.

Поранешниот гламурозен модел сега има 41 година, но Кејти изгледа дека е во агонија од болки.

Фотографирана е по операциите во Турција. На овие фотографии можеме да ги видиме лузните по лифтингот на лицето бидејќи првпат се појавила во јавноста откако завоите ѝ биле извадени.

Кејти имала потешкотии дури и кога разговарала по телефон. Се огледала на екранот од својот телефон и преку камерата ги набљудувала своите лузни. Таа има конци од слепоочниците до под ушите.

Покрај затегнувањето на лицето, Кејти имала операција и на капаците од очите за да го спречи нивното понатамошно паѓање. Во исто време направила операција и за подигнување на задникот.

Најнови вести

Коронавирус