петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 68
home Познати

Убавица во портокалово: Џеј Ло блесна во Мајами

Убавица во портокалово: Џеј Ло блесна во Мајами

49-годишната актерка и пејачка моментално е посветена на промоцијата на својот најнов филм „Second Act“, па по тој повод беше гостинка во емисијата „Despierta America“ во Мајами.

За своето гостување, Џеј Ло избра впечатлив портокалов стајлинг, кој вклучуваше припиен фустан од Алекс Пери, складен шик мантил, обувки од Кaсадеи и бела чантичка од Марк Крос.

Најнови вести