вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Убавица која заведува: Во шестата деценија од животот изгледа како двојно помлада (ФОТО)

Убавица која заведува: Во шестата деценија од животот изгледа како двојно помлада (ФОТО)

Познатата моделка и актерка Ел Макферсон деновиве ќе наполни 55 години и каде и да се појави, добива комлименти за својот беспрекорен изглед во шестата деценија.

Славната убавица Ел Макферсон го одзема здивот со својот атрактивен изглед имајќи предвид дека и на 55 години има извонредно тело.

Ел пред една и пол година се разведе од милијардерот Џеф Софер по четиригодишен брак.

Коронавирус