четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 172
home Познати

Убавата Шехерезад ја скрати и навитка косата- сега е непрепознатлива (ФОТО)

Убавата Шехерезад ја скрати и навитка косата- сега е непрепознатлива (ФОТО)

Актерката Бергузар Корел, или како што ја паметиме Шехерезад од „1001 ноќ”, целосно го промени својот изглед и денес е речиси непрепознатлива.

Бергузар ја скрати својата препознатлива долга коса и сега носи кратки локни кои целосно го променија нејзиниот имиџ.

Коронавирус