недела, 28. мај 2023. Вести денес: 7
home Познати

Убавата Шанина со висок шлиц и длабоко деколте: Гради за покажување нема, ама гаќичките ги видоа сите (ФОТО)

Преубавата Шанина носеше плишан фустан со долги ракави. Тоа што привлече внимание беше превисокиот шлиц, кој ги истакна нејзините секси нозе.
Убавата Шанина со висок шлиц и длабоко деколте: Гради за покажување нема, ама гаќичките ги видоа сите (ФОТО)

Австралиската манекенка Шанина Шаик носеше незгоден фустан на забавата пред Оскарите во Лос Анџелес.

Преубавата Шанина носеше плишан фустан со долги ракави. Тоа што привлече внимание беше превисокиот шлиц, кој ги истакна нејзините секси нозе.

При движењето во ово фустан, во еден момент дојдоа до израз нејзините гаќички. Бидејќи досега сме виделе се на црвениот тепих, ќе се сложиме дека позитивната страна е што оваа убавица барем носи гаќички.

На оваа креација таа имаше многу длаболко деколте, но ништо не беше вулгарно бидејќи таа има многу мали гради, па не се виде ни дел од нив.