петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 121
home Познати

Убавата манекенка ги шокираше фановите: Поради нејзиниот изглед тие се загрижија дека е болна

Убавата манекенка ги шокираше фановите: Поради нејзиниот изглед тие се загрижија дека е болна

Манекенката Емили Ратајковски ги шокираше фановите кога објави фотографии од доделувањето на „CFDS Fashion Awards“.

Реакциите за нејзиниот изглед не беа воопшто позитивни, а луѓето дури се загрижија и за нејзиното здравје.

Имено, многу нејзини фанови останале шокирани од нејзиниот изглед бидејќи сметаат дека манекенката боледува од анорексија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Коронавирус