петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Познати

Убавата кралица во совршена модна комбинација (ФОТО)

Убавата кралица во совршена модна комбинација (ФОТО)

Кралицата Летиција е во официјална посета на Шведска. Нејзиниот изглед и овој пат не остана незабележан.

Убавата Летиција избра неколку одлични стајлинзи, а денес пишуваме за најгламурозниот.

Кралицата пристигна на свечената вечера во Кралската палата во Стокхолм во бајковито и елегантно издание.

Летиција блесна во темносин фустан покриен со тул и ситни преклопи.

Интересно е што кралицата симболично понесе фустан од шведски дизајнер. Шпанската кралица е позната по својата скромност, па донесе тоалета која иако изгледа крајно луксузно не спаѓа во високата модна цена, фустанот се проценува на околу 300 евра

 

loading...

Најнови вести