петок, 29. јули 2022. Вести денес: 19
home Познати

Убавата Емили им го помати умот на фановите: Бременоста не ја спречи да позира ГОЛА (ФОТО)

Убавата Емили им го помати умот на фановите: Бременоста не ја спречи да позира ГОЛА (ФОТО)

Манекенката Емили Ратајковски наскоро ќе стане мајка за првпат, а бременоста не ја спречи да продолжи да објавува голи фотографии.

Таа брои ситно до денот кога официјално ќе стане мајка, а деновиве објави уште една низа голи фотографии.

Емили гордо застана пред објективот и позираше гола во када, во кревет, потпрена на ѕидот и седната на подот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Коронавирус