четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 10
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Познати

Убавата Емили ги израдува фановите: Една фотографија и три зборови беа доволни

Убавата Емили ги израдува фановите: Една фотографија и три зборови беа доволни

Манекенката, Емили Ратајковски, ги навикна фановите дека објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, но најголемото изненадување го предизвика фотографијата со сопругот, актерот Себастијан Бер-Меклард, заради описот што го објави со неа.

 

View this post on Instagram

 

Mom and Dad

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Мама и тато“, напиша таа и пробуди сомнеж дека убававицата е бремена.

Иако нејзиното стомаче се уште  не е забележливо, фановите се сигурни дека таа ќе стане мајка.

Парламентарни избори 2020