среда, 25. мај 2022. Вести денес: 168
home Познати

Убавата Дејана се породи, на синот му го даде ОВА име

Убавата Дејана се породи, на синот му го даде ОВА име

Манекенката Дејана Живковиќ денеска се породи. Таа родила син на кого му дала име Лав.

Како што објавија српските медиуми, мама и бебето се супер, а за неколку дена ќе си одат дома.

Манекенката и нејзиниот сопруг Филип Симовиќ за прв пат ја добија улогата на родители, поради што се пресреќни.

Најнови вести

Коронавирус