сабота, 8. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

Убавата актерка сакаше да се пофали со новата фризура, но сите гледаа во нејзините нозе и непријатно се изненадија (ФОТО)

Убавата актерка сакаше да се пофали со новата фризура, но сите гледаа во нејзините нозе и непријатно се изненадија (ФОТО)

Хали Бери гордо го покажа детаљот на својата фризура.

Убавата актерка на својот Инстаграм објави фотографија од премиерата на третото продолжение на филмот „John Wick“, во кој покрај Кијану

Ривс ја глуми главната улога.

 

View this post on Instagram

 

Tick Tock, LA. 🕰 @johnwickmovie

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Хали на премиерата се појави во кожен комбинезон и откри дека и на 52 години има сјајна фигура, но комбинацијата ги откри нејзините голи нозе и целулитот на нив кој медиумите и будното око на јавноста не го испуштија.

Талентираната и атрактивна актерка веднаш започнува со снимање на нов филм и е максимално посветена на работата.

 

Коронавирус