среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 69
home Познати

Убавата актерка блесна пред породување: Златна креација на тело и голем заводник под рака (ФОТО)

Убавата актерка блесна пред породување: Златна креација на тело и голем заводник под рака (ФОТО)

Џенифер Лоренс наскоро ќе стане мајка.

На премиерата на нејзиниот нов филм „Don’t Look Up“ во Њујорк, 31-годишната актерка блескаше во златна креација со реси од Диор и накит од брендот Tiffany & Co.

Убавата актерка беше придружувана од својот колега Леонардо Ди Каприо, кој позираше заедно со неа пред фоторепортерите.

Најнови вести

Коронавирус