сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 60
home Познати

Убава на тета: Погледнете како изгледа внуката на Лепа Брена (ФОТО)

Убава на тета: Погледнете како изгледа внуката на Лепа Брена (ФОТО)

Лепа Брена отсекогаш важи за една од најатрактивните пејачки од нашите простори, а малкумина знаат дека нејзината внука Мајда Стојановиќ неверојатно потсетува на неа.

Мајда е ќерка на сестрата на Брена, Факета. Еднаш Мајда откри дека луѓето често и приоѓаат и кажуваат дека изгледа како Брена, не знаејќи дека таа всушност е нејзина тетка.

 

 

Коронавирус