среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 166
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

УБАВА НА МАМА: Ќерката на Наташа Беквалац порасна и изгледа прекрасно (ФОТО)

УБАВА НА МАМА: Ќерката на Наташа Беквалац порасна и изгледа прекрасно (ФОТО)

Хана Икодиновиќ, првата ќерка на Наташа Беквалац, ги изненади сите со ново видео во кое „флертува“ со камерата додека шета.

Ова видео набрзина собра многу лајкови и комплименти, со оглед на тоа што претходно не можевме да ја видиме Хана во вака опуштено издание.

Многумина коментираа колку Хана е убава исто како мајка си и како е очигледно дека ќе биде заводничка исто како популарната пејачка.

Хана се роди на 17-ти март 2007 година, кога цветаше љубовта меќу Наташа и Данило. Помладата ќерка Катја, пејачката ја роди 11 години подоцна, во 2018 година, додека беше во брак со Лука Лазукиќ.

Коронавирус