петок, 31. март 2023. Вести денес: 118
home Познати

Убава и неодолива: Бремената Ева Лонгорија ги освои сите со својот изглед (ФОТО)

Убава и неодолива: Бремената Ева Лонгорија ги освои сите со својот изглед (ФОТО)

Актерката Ева Лонгорија беше презентерка на церемонијата на наградите за најдобри костимографи во сферата на филмот и телевизијата.

42-годишната актерка, која пред речиси  два месаца откри дека е бремена, го привлече вниманието на сите присутни.

Во сатенски фустан под кој се гледаше трудничкото стомаче, „очајната домаќинка“ изгледа одлично.