четврток, 19. септември 2019. Вести денес: 85
home Познати

Уапсен маж кој наводно ги украл голите фотографии на Северина

Уапсен маж кој наводно ги украл голите фотографии на Северина

Маж кој се сомничи дека украл сет голи фотографии од Северина Којиќ уапсен е во Хрватска. Полицијата се сомнева дека крадецот се занимава со високотехнолошки криминал.

Овие фотографии со брзина на светлината го преплавија интернет, а Северина уште веднаш случајот го пријави во полиција и изјави дека експлицитниот материјал по нелегален пат е во посед на непознат маж.

Тој го хакирал нејзиниот телефон и ги симнал фотографиите со порнографски содржини, кои многу брзо ги преплавија порталите и телевизиите ширум регионот.

Станува збор за фотографии од 2018 на кои јасно се гледа како пејачката во хотелска соба ги покажува голите гради во тоалетот и во спалната соба.

Фотографија која привлече најмногу внимание е онаа во која Северина лежи гола во кревет, а нозете и се наместени така што ги покрива интимните делови под струкот.