среда, 3. март 2021. Вести денес: 89
home Познати

Твитер ѝ го сврте грбот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Твитер ѝ го сврте грбот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Продолжува животната агонија на српската поп дива Јелена Карлеуша. На сите маки кои во моментов ги има, сега и Твитер ја суспендира.

Пејачката објави што ѝ испраќал босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, па за да си го спаси семејството се нафати и на јавноста да ѝ обајснува како излгеда нејзината интима и дека на интимните делови на телото има бемка.

На крајот ако се обидете да пристапите на нејзиниот Твитер, ќе добиете порака дека профилот е суспендиран, а постои можност и да е хакиран.

Коронавирус