недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

Турската актерка згодна и во петтата деценија од животот: Еве што уловија папараците на плажа (ФОТО)

Турската актерка згодна и во петтата деценија од животот: Еве што уловија папараците на плажа (ФОТО)

И покрај обврските со снимањето на сериите, турската актерка Шевал Сам наоѓа време малку и да се одмори, да ужива во морето во Турција или пак да се сонча на плажа.

Така, неодамна папараците ја уловија додека се одмараше во Бодрум облечена во црно едноделно бикини.

Актерката прво се сончаше на лежалка, а потоа се разлади во морето.

Иако е во петтата деценија од животот, изгледа одлично за нејзините години.

Најнови вести

Коронавирус