петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Познати

Турција гневна на Емина: Пејачката и го украла сопругот на нејзината пријателка, а кога ќе дознаете со што се занимава тој ќе се онесвестите

Турција гневна на Емина: Пејачката и го украла сопругот на нејзината пријателка, а кога ќе дознаете со што се занимава тој ќе се онесвестите

За романсата на пејачката Емина Јаховиќ и нејзиното ново момче милионерот Седат Саран дозна речиси целиот регион, а особено гневни се фановите во Турција.

Имено како што откриваат новинарите пејачката е во врска со 18 години постариот бизнисмен и милионер од Турција со чија сопруга Емина е пријателка се уште.

Станува збор за убавата Емек Кулур која со пејачката не била многу блиска, но сепак често оделе на заеднички приватни забави со сопрузите.

Инаку крах во вториот брак на милионерот се случи минатата година откако сопругата го обвини Седат дека ја преслушувал во нивниот стан.

Инаку за потсетување тој пред неколку денови објави фотографија на својот Инстаграм профил со Емина, а под фотографијата напиша дека е во прегратки на неговата ќерќа.

loading...

Најнови вести