понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 142
home Познати

Трудничкото стомаче на виделина среде зимо: Александра Пријовиќ блеска во седмиот месец од бременоста (ВИДЕО)

Трудничкото стомаче на виделина среде зимо: Александра Пријовиќ блеска во седмиот месец од бременоста (ВИДЕО)

Речиси нема медиум кој деновиве не објави вест за синот на Лепа Брена кој наводно и направи бебе на непозната девојка која сега бара пари и наследство од семејството.

По оваа вест семејството молчи, а неговата сопруга Александра Пријовиќ која е во седмиот месец од бременоста беше уловена прв пат по овој скандал.

Имено пејачката во бел капут го однесе своето куче на ветеринар, а откако излезе од станот го посети ветеринарот, па замина на фризер и кафе со пријателите, погледнете:

loading...

Најнови вести