вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 139
home Познати

Три генерации дами и едно момче: Еве што правеа за време на продолжениот викенд сестрите Тамара и Тијана заедно со нивната мајка

Три генерации дами и едно момче: Еве што правеа за време на продолжениот викенд сестрите Тамара и Тијана заедно со нивната мајка

Тијана Дапчевиќ и Тамара Тодевска вчера беа на прошетка во градскиот парк во Скопје со нивната мајка Брана, и со децата на Тамара, Хана и Дарин.

Двете сестри на социјалните мрежи објавија неколку фотографии и видеа од семејната дружба.

„Три генерации дами и едно момче“, коментираа пријателите.

Коронавирус